ŠATY Arizona

1 hodnotenie
 

Elegantné, jednoduché a veľmi ženské šaty bez rukávov z dielne LucLac

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€44,90 €44,90 €44,90 €44,90 €44,90 €44,90 €54,90 od €44,90    
Kategória ŠATY
 

Elegantné, jednoduché a veľmi ženské šaty bez rukávov z dielne LucLac

Šaty sú šité z elastickej teplákoviny slniečkovožltej farby. Nepresvitajú, kopírujú siluetu postavy a tým, že je to vyššia gramáž látky, "neprezrádzajú" každý jeden záhyb tela. Látka je príjemná na dotyk, drží tvar, farbu a nespiera sa.

Súčasťou šiat je tenučký opasok/šnúrka z kvetinovej látky, ktorý si môžete len tak voľne uviazať okolo pása, bokov, či krku ako jemný doplnok ku inak čistým šatám bez akejkoľvek aplikácie.

Mojou špecialitkou je však hlavne maľovanie, preto, ak by ste mali záujem o nejakú maľbu na šaty z mojej ponuky, neváhajte ma kontaktovať cez správu. Spolu niečo vymyslíme ;)

Veľkosť šiat na fotke je S, výška postavy 183 cm. Šaty šijeme bežne v celkovej dĺžke 90 cm, ale ak ste vyššia alebo nižšia, než je priemer, prosím napíšte nám to.

Pre lepšiu orientáciu pri veľkostiach prikladám aj veľkostnú tabuľku. Tá slúži na orientáciu. Pre úplnú istotu pripojte prosím ku objednávočke aj Vaše miery: prsia/pás/boky a výšku postavy ;)

Šaty sa dajú ušiť aj z inej farby podľa našej skladovej dostupnosti.