Svetrík Maco (daj si pauzu)

Neohodnotené
 

Jedinečný svetrík s autorskou ilustráciou s motívom medveďa

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€44,90 €44,90 €44,90 €44,90 €44,90 €49,90 €49,90 od €44,90    
Kategória Novinky
 

Vtiahnite humor, trochu umenia a srdce do vášho šatníka s našim SVETRÍKOM MACO. Tento krásny modrý svetrík je nielen vizuálne pôsobivý vďaka svojej aplikovanej autorskej ilustrácii Daj si pauzu, ale je aj symbolom detskej radosti a nadhľadu.

Materiál svetríka, svetrovina 100% PES, je počesaný z vnútornej strany, čo mu dodáva kvality podobné fleece materiálu a robí ho neporovnateľne príjemným na dotyk. Je to ideálna voľba pre chladnejšie dni, kedy chcete pociťovať teplotný komfort a zároveň vyzerať štýlovo.

Starostlivosť o svetrík je nezložitá – stačí prať na 30 stupňov, vždy z rubu, čím si zachováte jeho perfektný vzhľad a mäkkosť. Autorská ilustrácia, ktorá zdobí svetrík, je malým umeleckým dielkom.

Ak si predstavujete na svetríku iný obrázok, neváhajte nám napísať a prispôsobíme ho podľa vašich predstáv. Svetrík je fotený vo veľkosti S na postave výšky 183 cm, no vďaka voľnejšiemu strihu bude skvele sedieť aj na postave s veľkosťou M.

Nezabudnite, k svetríku si môžete dokúpiť aj náušnice v rovnakom štýle z našej ponuky, aby váš outfit bol kompletný a súdržný.

Oblečte si SVETRÍK MACO a nechajte svoje srdce hovoriť za váš štýl – veselý, hravý a vždy v trende.

Na fotke je veľkosť S, ale keďže je to voľnejší strih, úplne skvelo padne aj Mkovým ;)

Fotený na postave S/M, výška 183 cm