Tričko Leto je stav mysle

2 hodnotenia
 

Dámske tričko z autorskej látky s ilustráciou

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€34,90 €34,90 €34,90 €34,90 €34,90 €39,90 od €34,90    
Kategória Oblečenie
 

Objavte letnú atmosféru po celý rok s našim tričkom LETO JE STAV MYSLE. Tento kúsok je viac než odev, je to manifest radosti a farebnosti, ktorý vám pridá energiu do každého dňa. Jeho dizajn, pochádzajúci z kolekcie NEBERTE SA VÁŽNE!, je výkrikom do sveta, ktorý vás vyzýva, aby ste si užívali život naplno a s úsmevom na tvári.

Náš autorský dizajn je doslova plný života, s originálnou látkovou potlačou, ktorá je ako paleta farieb a pozitívnych vzorov. Materiál trička je príkladná kombinácia bavlneného úpletu a elastanu (95/5 %), čo zabezpečuje pohodlné nosenie a dlhotrvajúcu formu trička, ktorá sa nedeformuje ani po opakovanom praní.

Na rukávoch trička nájdete unikátnu potlač technikou Flock, ktorá pripomína semiš alebo zamat a dodáva tričku luxusný vzhľad. Táto potlač nie je len estetická, je to aj výzva k šťastnému životu. Nápis "Leto je stav mysle" vám každodenne pripomenie, že šťastie nie je viazané na sezóny.

Pri starostlivosti o tričko stačí dodržať jednoduché pravidlá: prať na 30 °C a vždy z rubovej strany. Vyvarujte sa agresívnym čistiacim prostriedkom, sušičke a bielidlám, aby ste si uchovávali živé farby a kvalitu potlače čo najdlhšie.

Pre dokonalé prispôsobenie vašej postave ponúkame širokú škálu veľkostí a možnosť šitia na mieru. Nezabudnite sa pozrieť na našu veľkostnú tabuľku, aby vám tričko sadlo ako uliate.

LETO JE STAV MYSLE je nielen oblečenie. Je to symbol šťastia, ktorý vám dodá pocit radosti pri každom nosení. V tomto tričku budete nielen výnimočne vyzerať, ale budete sa cítiť úžasne. Nechajte sa unášať pozitívnou energiou a šírte šťastie kdekoľvek pôjdete. Oslňte svet vo farbách, ktoré vás robia šťastnými, s našim tričkom LETO JE STAV MYSLE.

Tričko je ušité z našej autorskej látky s originálnou ilustráciou LucLac