Tričko Prebúdzanie

Neohodnotené
 

Originálne kvetinové tričko s dlhým rukávom z autorskej látky

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€34,90 €34,90 €34,90 €34,90 €34,90 €39,90 od €34,90    
Kategória NA ZIMU
 

Rozkvitnite v našom farebnom tričku PREBÚDZANIE – kúsok šťastia vo vašom šatníku

Tričko PREBÚDZANIE nie je len bežným odevom, je to výrazný módne vyhlásenie, ktoré oživí každý váš deň.
Zrodilo sa z kolekcie FLORAL a je ušité z originálnej autorskej látky, ktorá priam vyzýva, aby ste si každý moment užívali naplno a s úsmevom.
 
 
Autorský dizajn: Každý kus trička PREBÚDZANIE je jedinečný vďaka originálnej látkovej potlači, plnej farieb a kvetinových vzorov
 
 
Materiál: Vysoká kvalita bavlneného úpletu s prídavkom elastanu (95/5 %), zabezpečuje pohodlné nosenie a dlhotrvajúcu formu trička.
 
  
Starostlivosť a údržba: Pre dlhodobé zachovanie živých farieb a kvality potlače je dôležité tričko prať na 30 °C a vždy z rubovej strany, bez použitia agresívnych čistiacich prostriedkov. Nesušiť v sušičke a nepoužívať bielidlá ;)
 
 
Veľkosti: Aby vám tričko PREBÚDZANIE sadlo ako uliate, nezabudnite sa pozrieť na veľkostnú tabuľku. Ponúkame širokú škálu veľkostí, ako aj šitie na mieru, aby sme vyhoveli každej postave.
 
 
Tričko PREBÚDZANIE je viac než oblečenie. Je to symbol radosti, farebnosti, prírody a originality, ktorý vám, verím, prinesie dobrý pocit do všedných dní každodenného života.A vraj tak trochu privoláva jar :)
 
NÁUŠNICE PREBÚDZANIE si môžete ku tričku zakúpiť zvlášť. TU