Svetrík Brave Heart

4 hodnotenia
 

Jedinečný svetrík s autorskou ilustráciou

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€44,90 €44,90 €44,90 €44,90 €44,90 €49,90 €49,90 od €44,90    
Kategória Novinky
 

Vtiahnite odvahu a srdce do vášho šatníka s našim SVETRÍKOM BRAVE HEART. Tento krásny modrý svetrík je nielen vizuálne pôsobivý vďaka svojej aplikovanej autorskej ilustrácii Brave Heart, ale je aj symbolom odvahy a silnej osobnosti.

Materiál svetríka, svetrovina 100% PES, je počesaný z vnútornej strany, čo mu dodáva kvality podobné fleece materiálu a robí ho neporovnateľne príjemným na dotyk. Je to ideálna voľba pre chladnejšie dni, kedy chcete pociťovať teplotný komfort a zároveň vyzerať štýlovo.

Starostlivosť o svetrík je nezložitá – stačí prať na 30 stupňov, vždy z rubu, čím si zachováte jeho perfektný vzhľad a mäkkosť. Autorská ilustrácia Brave Heart, ktorá zdobí svetrík, je malým umeleckým dielkom

Ak si predstavujete na svetríku iný obrázok, neváhajte nám napísať a prispôsobíme ho podľa vašich predstáv. Svetrík je fotený vo veľkosti S, no vďaka voľnejšiemu strihu bude skvele sedieť aj na postave s veľkosťou M.

Nezabudnite, k svetríku BRAVE HEART si môžete dokúpiť aj náušnice v rovnakom štýle z našej ponuky, aby váš outfit bol kompletný a súdržný.

Oblečte si SVETRÍK BRAVE HEART a nechajte svoje srdce hovoriť za váš štýl – odvážny, nebojácny a vždy v trende.

Na fotke je veľkosť S, ale keďže je to voľnejší strih, úplne skvelo padne aj Mkovým ;)

Fotený na postave S/M, výška 183 cm