Tričko MACO (daj si pauzu)

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Bavlnené tričko s ilustráciou medveďa

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€17,90    
Kategória (HE)ART
 

Oblečte sa do umeleckého diela s našim tričkom Daj si pauzu. Toto tričko nie je len obyčajným kúskom oblečenia, je to plátno, ktoré nesie autorský obrázok s motívom unaveného maca. Každé tričko je odtlačkom originálu, ktorý pridáva štýl a unikátnosť k vášmu šatníku. Obrázok je pripomienkou, že dať si pauzu je nielen nevyhnutné, ale je to luxus, ktorý je potrebné si dopriať. Lebo povedzme si pravdu, často na ten oddych zabúdame ;)

Naše tričká sú vyrobené zo 100% bavlny, čo zaručuje pohodlie a dlhodobú odolnosť. Potlač je aplikovaná pomocou pokročilej techniky pod vysokou teplotou a tlakom, čím získava vynikajúcu farbostálosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Na dotyk je jemná a neobsahuje ten typický "gumový feeling", ktorý môže byť u iných tričiek nepríjemný.

Naše tričko je možné prať v práčke na teplote 30°C a pre zachovanie potlače odporúčame žehliť z rubu. Aby ste si vybrali presne tú veľkosť, ktorá vám bude ako uliata, nezabudnite sa pozrieť na našu veľkostnú tabuľku (nájdete ju medzi fotkami ku produktu) Tričko neodporúčame sušiť v sušičke.

Pozor! Tričko je v ponuke s textom "je v poriadku dať si pauzu" , no ak si želáte text "vraj ja som tu ten problém" alebo chcete len čistý obrázok bez textu, dajte nám vedieť do poznámky ku objednávke. Uistite sa, že vaša objednávka bude presne podľa vašich predstáv.