Tričko Krajšie miesto

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Autorský obrázok aplikovaný na tričko zo 100% bavlny

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€17,90    
Kategória (HE)ART
 

Oblečte sa do umeleckého diela s našim Tričkom Krajšie Miesto. Toto tričko nie je len obyčajným kúskom oblečenia, je to plátno, ktoré nesie autorský obrázok, inšpirovaný krásou prírody a jej živých elementov. Každé tričko je odtlačkom originálu, ktorý pridáva štýl a unikátnosť k vášmu šatníku.

Naše tričká sú vyrobené zo 100% bavlny, čo zaručuje pohodlie a dlhodobú odolnosť. Potlač je aplikovaná pomocou pokročilej techniky pod vysokou teplotou a tlakom, čím získava vynikajúcu farbostálosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Na dotyk je jemná a neobsahuje ten typický "gumový feeling", ktorý môže byť u iných tričiek nepríjemný.

Naše tričko je možné prať v práčke na teplote 30°C a pre zachovanie potlače odporúčame žehliť z rubu. Aby ste si vybrali presne tú veľkosť, ktorá vám bude ako uliata, nezabudnite sa pozrieť na našu veľkostnú tabuľku (nájdete ju medzi fotkami ku produktu) Tričko neodporúčame sušiť v sušičke.

Pozor! Tričko je dostupné s textom, no ak si želáte iba čistý obrázok, dajte nám vedieť do poznámky ku objednávke. Uistite sa, že vaša objednávka bude presne podľa vašich predstáv.

Zapojte sa do kreatívneho procesu a nechajte svoje tričko hovoriť za vás. Nech už ste kdekoľvek, nechajte svoje oblečenie odzrkadliť váš vnútorný svet a estetický vkus.

 Objednajte si svoje tričko Krajšie Miesto dnes a oblečte sa do prírody s eleganciou a štýlom, ktorý vás bude sprevádzať na každom kroku.