Tričko S koníkom

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Bavlnené tričko s ilustráciou koníka

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€16,90    
Kategória (HE)ART
 

Oblečte sa do umeleckého diela s našim tričkom S koníkom. Toto tričko nie je len obyčajným kúskom oblečenia, je to plátno, ktoré nesie autorský obrázok, inšpirovaný láskou ku koníkom. Každé tričko je odtlačkom originálu, ktorý pridáva štýl a unikátnosť k vášmu šatníku.

Naše tričká sú vyrobené zo 100% bavlny, čo zaručuje pohodlie a dlhodobú odolnosť. Potlač je aplikovaná pomocou pokročilej techniky pod vysokou teplotou a tlakom, čím získava vynikajúcu farbostálosť a dlhotrvajúcu kvalitu. Na dotyk je jemná a neobsahuje ten typický "gumový feeling", ktorý môže byť u iných tričiek nepríjemný.

Naše tričko je možné prať v práčke na teplote 30°C a pre zachovanie potlače odporúčame žehliť z rubu. Aby ste si vybrali presne tú veľkosť, ktorá vám bude ako uliata, nezabudnite sa pozrieť na našu veľkostnú tabuľku (nájdete ju medzi fotkami ku produktu) Tričko neodporúčame sušiť v sušičke.