Tričko Sebaláska Original

Neohodnotené
 

Originálne tričko v strihu raglán s autorskou ilustráciou

Dostupnosť Zvoľte variant Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov Do dvoch týždňov
Variant
€34,90 €34,90 €34,90 €34,90 €34,90 €34,90 €42,90 od €34,90    
Kategória Oblečenie
 

Obklopte sa láskou a starostlivosťou s našim originálnym dámskym tričkom SEBALÁSKA ORIGINAL. Toto tričko nie je len štýlovým odevom, ale aj posolstvom sebaúcty a vnútornej krásy, zdôrazneným autorskou ilustráciou Selfcare/Sebaláska.

Materiálom je pružná a mäkká zmes bavlny a elastanu (93/7 %), ktorá zaručuje komfortné nosenie a prispôsobí sa akémukoľvek pohybu. Tričko je strojovo šité a potlačené obrázkom, ktorý je nielen trvácny a odolný, ale svojimi sýtymi farbami aj poteší oko a srdce.

Starostlivosť o tričko je jednoduchá – stačí prať a žehliť z rubu na 40 °C s bežnými pracími prostriedkami. Zabudnite na bielidlá a odstraňovače škvŕn, aby ste si zachovali jeho živé farby a kvalitu potlače. Sušičku a chemické čistenie nechajte stranou a žehlite na strednej teplote.

Tričko na fotke je veľkosti S, má dĺžku 63 cm a fotenou je na postave výšky 183 cm.

Tričko šijeme na každú postavu. Pre správny výber veľkosti prosím použite našu tabuľku veľkostí. A ak máte nejaké špeciálne požiadavky či otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Pamätajte, naše tričko SEBALÁSKA ORIGINAL je viac než len odev. Je to pripomienka vašej jedinečnosti. Oblečte si ho a nechajte svetu vidieť, že vaša krása a sebavedomie sú neprehliadnuteľné a žiarivé, presne ako vy.

S